Nasz zespół

Dr n.med. Milena Kozera

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację zdobyła w Klinice Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycznego, gdzie pracując kilka lat rozwijała swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie retinologii. Obroniła doktorat dotyczący mikroinwazyjnej chirurgii jaskry.

Zawodowo zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób siatkówki, wykonywaniem iniekcji doszklistkowych, zabiegów laserowych w obszarze siatkówki i nie tylko. Wykonuje operacje okuloplastyczne. Do jej ulubionych zabiegów należą operacje podwinięcia powiek oraz blefaroplastyki powiek górnych.

Oprócz okulistyki dorosłych specjalizuje się w okulistyce dziecięcej. Czerpie dużą radość z kontaktu z małym pacjentem.

Brała udział w wielu sympozjach i konferencjach polskich oraz zagranicznych prezentując swoje osiągnięcia naukowe. Prowadziła kursy i warsztaty dla okulistów z chirurgii siatkówki, iniekcji doszklistkowych oraz diagnostyki i kwalifikacji do leczenia chorób siatkówki. Członek EURETINA, Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Amerykańskiej Akademii Okulistyki. Szczególną troską otacza osoby chorujące na cukrzycę.

Z pasji do swojego zawodu ma ogromną chęć zdobywania dalszych doświadczeń w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu dzieci i dorosłych, realizowania nowych projektów i wpływania na rzeczywistość w taki sposób, aby rzeczy niemożliwe, stały się możliwymi do zrealizowania.

0/5 (0 Reviews)
Przewiń do góry