Skip to main content

O NAS

Centrum Okulistyczne dr Milena Kozera powstało z połączenia zawodowej pasji i chęci zaoferowania Państwu specjalistycznej opieki medycznej na najwyższym poziomie.
W naszym ośrodku oferujemy szeroki zakres usług dla dzieci, dorosłych i seniorów. Wykonujemy badania diagnostyczne (m.in. OCT, angio-OCT czy USG) na nowoczesnych urządzeniach. Przeprowadzamy zabiegi laserowe, okuloplastyczne oraz iniekcje doszklistkowe. Proponowane przez nas metody diagnostyczne oraz terapie są poparte aktualną wiedzą medyczną.

Zapewniamy profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa i komfort podczas pobytu w centrum. Jesteśmy tu dla Państwa, w trosce o dobre widzenie, każdego naszego Pacjenta.

NASI SPECJALIŚCI

Dr n. med. Milena Kozera

okulista, okulista dziecięcy

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację zdobyła w Klinice Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycznego, gdzie pracując kilka lat rozwijała swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie retinologii. Obroniła doktorat dotyczący mikroinwazyjnej chirurgii jaskry.

Zawodowo zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób siatkówki, wykonywaniem iniekcji doszklistkowych, zabiegów laserowych w obszarze siatkówki i nie tylko. Wykonuje operacje okuloplastyczne. Do jej ulubionych zabiegów należą operacje podwinięcia powiek oraz blefaroplastyki powiek górnych.

Oprócz okulistyki dorosłych specjalizuje się w okulistyce dziecięcej. Czerpie dużą radość z kontaktu z małym pacjentem.

Brała udział w wielu sympozjach i konferencjach polskich oraz zagranicznych prezentując swoje osiągnięcia naukowe. Prowadziła kursy i warsztaty dla okulistów z chirurgii siatkówki, iniekcji doszklistkowych oraz diagnostyki i kwalifikacji do leczenia chorób siatkówki. Członek EURETINA, Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Amerykańskiej Akademii Okulistyki. Szczególną troską otacza osoby chorujące na cukrzycę.

Z pasji do swojego zawodu ma ogromną chęć zdobywania dalszych doświadczeń w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu dzieci i dorosłych, realizowania nowych projektów i wpływania na rzeczywistość w taki sposób, aby rzeczy niemożliwe, stały się możliwymi do zrealizowania.

Mgr Justyna Fluks

ortoptystka

Dyplomowana ortoptystka z dużym doświadczeniem zawodowym. Brała udział w wielu szkoleniach ortoptycznych i optometrycznych, Posiada certyfikaty z zakresu terapii i diagnozy widzenia obuocznego u dzieci oraz osób dorosłych a także z zaburzeń motoryki małej u dzieci.
Zajmuje się diagnozą i rehabilitacją narządu wzroku, leczeniem zeza, niedowidzenia, zaburzeniami obuocznego widzenia, nieprawidłowo funkcjonującą konwergencją i akomodacją u dzieci. Prowadzi ćwiczenia ortoptyczne korzystając z aparatów najnowszej generacji.
Stosuje indywidualne podejście do planowanej terapii u każdego pacjenta, a w przypadku dzieci ściśle współpracuje z rodzicami.
Poszerza swoją wiedzę regularnie biorąc udział w specjalistycznych kursach w zakresie ortoptyki, optometrii oraz okulistyki.