Skip to main content

Zabiegi Kosmetyczne

Zabiegi kosmetyczne dostępne w naszym Centrum Okulistycznym już od września 2024!

Mezoterapia igłowa – okolice oka – 400 zł / twarz – 550zł 

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczny zabieg miejscowy, którego celem jest redukcja zmarszczek i różnego rodzaju niedoskonałości oraz poprawa kondycji skóry. Metoda ta polega na iniekcji substancji aktywnych, które błyskawicznie działają na skórę. Stosowane w nim substancje rewitalizujące i witaminowe wprowadzane są za pomocą drobnych i gęstych nakłuć. W efekcie skóra szybko się regeneruje oraz zyskuje ładny i o wiele młodszy wygląd.

 

Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN – twarz – 350zł 

Zabieg mezoterapii mikroigłowej, dzięki urządzeniu takiemu jak Dermapen, jest bardzo precyzyjny i efektywny. Stymuluje on skórę do odbudowy na trzech etapach – w pierwszej fazie przede wszystkim uaktywnia się proces tworzenia włókien kolagenowych, w drugiej – elastyny, proteoglikanów oraz pozostałych rodzajów kolagenu, a w trzeciej – następuje poprawa gęstości i jędrności skóry.

 

Stymulatory tkankowe – okolice oka – 690 zł / twarz – 990 zł

Stymulatory tkankowe wpływają na poprawę jakości kolagenu i elastyny. Dzięki stymulacji komórek skóry wpływają na wzrost syntezy włókien kolagenu i elastyny, przez co prowadzą do odbudowy struktury skóry. Ponadto posiadają zdolność do wiązania dużych ilości wody, zatem wpływają na maksymalne nawilżenie struktury skóry.

Eksfoliacja kwasami – twarz – 150 zł – 350 zł

Eksfoliacja kwasami ma na celu kontrolowane złuszczanie naskórka i głębszych warstw skóry w celu wyeliminowania niedoskonałości takich jak blizny, zmarszczki, przebarwienia, plamy, łojotok, rozszerzone pory.

MAKIJAŻ PERMANENTNY

  • BRWI – 800 zł
  • KRESKI GÓRNE – 600 zł
  • KRESKI DOLNE – 350 zł
  • KOREKTA po miesiącu – DARMOWA
  • KOREKTA do 3 miesięcy – 100 zł
  • ODŚWIEŻENIE do 2 lat po zabiegu – 50% ceny regularnej

Umów się na wizytę